Plyn

Plynoinstalace – nabídka služeb

Plynoinstalace zahrnují výstavbu plynovodních přípojek a domovních instalací pro domácností i komerční objekty, dodávku plynospotřebičů a dalšího plynárenského materiálu, revize plynovodů a spotřebičů, uvedení spotřebičů do provozu, kompletní montáž kotelen, regulace zařízení, servisní záruční i pozáruční opravy plynových kotlů, regulace zařízení.

Plynové stoupačky

Plynové stoupačky jsou části objektových domácích plynovodů, distribující plyn do jednotlivých pater objektu, kde pak dochází k jejich dalšímu větvení, případně jsou zde rozvody plynu napojeny přímo na plynové spotřebiče.

Provádíme montáže plynových stoupaček do domů, bytů i průmyslových objektů, jejich napojování na nízkotlaké a středotlaké plynovody a připojování plynoměrů a plynových spotřebičů.

Nízkotlaké plynovodní rozvody

Nízkotlaké rozvody plynu jsou posledními úseky plynovodu, zajišťující distribuci plynu do jednotlivých objektů a uvnitř nich. Zpravidla se nízkotlaké rozvody využívají k dodávkám plynu do domácností a objektů, kde je hlavní funkcí plynu vytápění objektů, případně ohřev teplé užitkové vody a vaření. Tlak plynu v nízkotlakých plynových rozvodech vyhovuje podmínkám provozu plynových spotřebičů a nemusí se dále upravovat.

Zajišťujeme instalaci nízkotlakých plynovodních rozvodů a jejich napojování na domácnosti a nebytové objekty. Zároveň provádíme projektování a montáže nízkotlakých rozvodů plynu v objektech a jejich napojování na plynové spotřebiče.